Portal_background_image

افتتاح و شروع عمليات اجرايي 150 پروژه عمراني در شهرستان اراك

همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور سید علی آقازاده استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی ، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ، تعداد 150 پروژه عمرانی با اعتبار مبلغ 386 میلیارد تومان در سطح شهرستان اراک افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در همین ارتباط ابراز داشت: در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار محترم و جمعی از مسئولین، 142 پروژه عمرانی در حوزه آموزش و پروش، توزیع برق و طرح های عمرانی دهیاریهای شهرستان با اعتبار 339 میلیارد تومان در سطح  شهرستان اراک بطور همزمان افتتاح شد و عملیات اجرایی 8 پروژه عمرانی دیگر با برآورد هزینه 47 میلیارد تومان آغاز گردید.    
مهدی زندیه وکیلی افزود: در مجموع 164 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر 512 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت و عملیات اجرایی 9 پروژه دیگر با برآورد هزینه ای حدود 47 میلیارد تومان آغاز شد.

وی عنوان کرد: افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصادی در سطح شهرستان اراک در مجموع به صورت مستقیم و غیر مستقیم بالغ بر 1800 نفر اشتغالزایی را ایجاده نموده است.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها