Portal_background_image

افتتاح و شروع عمليات اجرايي 117 پروژه عمراني و اقتصادي در شهرستان دليجان

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور سید علی آقازاده استاندار ، معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دلیجان، تعداد 59 پروژه عمرانی و اقتصادی افتتاح و یک پروژه عمرانی کلنگ زنی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در پایان سفر خود به شهرستان دلیجان ابراز داشت: در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولین استانی و شهرستان دلیجان، 59 پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح این شهرستان بطور همزمان افتتاح شد و عملیات اجرایی یک پروژه در حوزه آب و فاضلاب شهری نیز آغاز گردید.

مهدی زندیه وکیلی افزود: از مجموع کل پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی در سطح شهرستان دلیجان، 50 پروژه عمرانی است که با اعتبار 30 میلیارد و 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید  و کلنگ احداث یک مخزن 2 هزار متر مکعبی آب به زمین زده شد که پیش بینی می شود این پروژه با صرف اعتباری در حدود دو میلیارد تومان تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: در مجموع 60 پروژه عمرانی و اقتصادی با صرف اعتباری بالغ بر 70 میلیارد و 200 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که در کل به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی بالغ بر 218 نفر در  شهرستان دلیجان را در پی دارد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها