Portal_background_image

افتتاح و شروع عمليات اجرايي 116 پروژه عمراني و اقتصادي در شهرستان زرنديه

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور سید علی آقازاده استاندار ، معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان زرندیه، در مجموع 116 پروژه با اعتبار و هزینه کرد 1035 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این خصوص ابراز داشت: از مجموع کل پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی شده در شهرستان زرندیه، 98 پروژه با صرف اعتباری بالغ بر 724 میلیارد تومان به بهره برداری رسید و برای اجرای 18 پروژه ای که عملیات اجرایی آن شروع شد؛ مبلغ 311 میلیارد تومان  برآورد هزینه  شده است.

 مهدی زندیه وکیلی افزود:  در مجموع 78 پروژه عمرانی با صرف اعتباری بالغ بر 37 میلیارد و 700 میلیون تومان در بخش های مختلف آب و فاضلاب شهری وروستایی و عشایری، توزیع برق، بهزیستی، نوسازی مدارس، منابع طبیعی و آبخیزداری، ورزش و جوانان ، دهیاریهای شهرستان و غیره به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی  16 پروژه عمرانی  با برآورد هزینه ای معادل 189 میلیارد  600 میلیون تومان آغاز گردید.

وی تصریح کرد: اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی در شهرستان زرندیه بطور مستقیم و غیر مستقیم ، اشتغالزایی بالغ بر 14 هزار و 600 نفر  را در پر داشته است.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها