Portal_background_image

افتتاح دو پروژه آبرساني در شهرهاي محلات و دليجان

همزمان با سفر استاندار مرکزی و معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری به شهرستانهای محلات و دلیجان در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران ، دو پروژه آبرسانی با صرف اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در شهرهای مذکور به بهره برداری رسید.

به گفته  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مرکزی ، همزمان با سفر استاندار مرکزی و معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری به شهرستانهای محلات و دلیجان در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران ، دو پروژه آبرسانی با صرف اعتباری بالغ بر8 میلیارد تومان در شهرهای مذکور به بهره برداری رسید.

مهندس عرفانی نسب افزود: یک ایستگاه پمپاژ آب با قابلیت 80 لیتر بر ثانیه  و خط انتقال مربوطه بطول 4200 متر که با صرف اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان احداث شده است، با حضور استاندار و معاونین ایشان در شهر محلات به بهره برداری رسید.

وی ابراز داشت: یک پروژه آبرسانی دیگر از خط انتقال سد کوچری شامل احداث یک ایستگاه پمپاژ آب با ظرفیت 180 لیتر بر ثانیه  در شهر دلیجان با صرف اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان توسط شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی احداث گردیده که با حضور مسئولین ارشد استانی در دومین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مرکزی اضافه کرد: علاوه بر دو پروژه مذکور ، کلنگ احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی آب در شهر دلیجان  به زمین زده شد که پیش بینی می شود این پروژه با صرف اعتباری  حدود دو میلیارد تومان تکمیل و به بهره برداری برسد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها