Portal_background_image

افتتاح بازارچه بزرگ رمضان در اراك

با حضور سید علی آقازاده استاندار مركزي، مهدی زندیه وکیلی، سعید فرخی و اکرمی معاونین هماهنگی امور عمرانی ، اقتصادی و سیاسی امنیتی استانداری، كريمي نماينده مردم اراک ، خنداب و کمیجان در مجلس شوراي اسلامي و مسئولين مربوطه، بازارچه بزرگ رمضان در شهر اراك افتتاح شد.

استاندار مرکزی در آئین افتتاح بازارچه بزرگ رمضان در اراک، گفت: دستاوردهای ارائه شده از افراد تحت پوشش کمیته امداد استان در بازارچه رمضان، نشانگر توانمندسازی اصولی این قشر در راستای استقلال اقتصادی است.

سید علی آقازاده  اظهار کرد: دستاوردهای ارائه شده از افراد تحت پوشش کمیته امداد استان در بازارچه رمضان نشانه کار آفرینی و استقلال این خانواده‌ها است.

وی بیان کرد:  بنا بر اعلام مدیر کل کمیته امداد استان، اعتبار مصوب کمیته امداد سه برابر شده است و این مهم می‌تواند فضا را برای کارآفرینی و اشتغال بیشتر خانواده‌های تحت پوشش فراهم سازد و امیدواریم روزی فرا رسد که این خانواده‌ها در زمینه‌هایی که مشغول به فعالیت هستند، کاملاً مستقل باشند.

استاندار مرکزی در خصوص برنامه استان به منظور حمایت از مددجویان کمیته امداد گفت: برگزاری چنین بازارچه‌هایی و اعطای تسهیلات خوداشتغالی و خود کفایی به صورت بلاعوض و با بهره پایین یکی از کارهایی است که بایستی در این حوزه به طور پیگیرانه انجام شود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها