Portal_background_image

آغاز طرح پنج هكتاري فضاي سبز شهر مهاجران با غرس نهال توسط استاندار مركزي

مراسم پویش همگانی کاشت نهال و بذر درپارک آبشار شهر مهاجران باحضور سید علی آقازاده استاندار ،زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان شازند، مدیران کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست استان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهاجران و جمعی از فعالان عرصه منابع طبیعی و محیط زیست برگزار و حدود 1000 اصله نهال غرس گردید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی که به همراه دیگر مسئولین استانی و شهرستان شازند در مراسم پویش همگانی کاشت نهال و بذر در شهر مهاجران حضور داشت، در پایان مراسم مذکور عنوان داشت: پس از کاشت حدود 1000 اصله نهال و بذر در پارک آبشار شهر مهاجران در زمینی به مساحت حدود یک و نیم هکتار، طرح پنج هکتاری فضای سبز این شهر با غرس نهال توسط استاندار محترم آغاز شد.
زندیه وکیلی گفت: پس از پویش همگانی کاشت نهال و بذر در پارک آبشار مهاجران، از طرح ساماندهی ورودی این شهر با توجه به پیش بینی خط ریل قطار اراک - مهاجران ،بازدید بعمل آمد و طی جلسه ای با حضور استاندار و مسئولین شهرستانی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهاجران؛ مسایل و مشکلات این شهر بررسی شد.
وی افزود: مشکلات توسعه ی بهداشت و درمان، تکمیل پروژه ی سالن ورزشی و استقرار برخی از ادارات دولتی در شهر مهاجران، از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها