Portal_background_image

آغاز برنامه هاي دهه فجر در استان مركزي

برنامه های گرامیداشت ایام اله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در استان مرکزی با نواخته شدن زنگ انقلاب با حضور استاندار و هیات همراه در بیت قدیمی حضرت امام خمینی رضوان اله تعالی علیه در شهر خمین آغاز شد.

.همزمان با اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر زنگ چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در بیت امام خمینی (ره) نواخته شد.

استاندار مرکزی در این مراسم ابراز داشت: حضرت امام خمینی (ره) منجی و نجات‌دهنده مردم ایران از چنگال ستمگران بودند و همین ملت با استقبال و حمایت خود از زحمات ایشان قدردانی کردند.

سید علی آقازاده با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم از معمار کبیر انقلاب در روز 12 بهمن 57 گفت: ملت و مردمی که در روز ورود حضرت امام(ره) حضور داشتند شایسته بهترین درودها هستند.

وی اضافه کرد: ملت همیشه سرافراز ایران در طول عمر 41 ساله انقلاب اسلامی همواره با اراده‌ای محکم و قوی راه امام را ادامه دادند و اجازه ندادند دشمنان انقلاب اسلامی توطئه‌های خود را عملی کنند.

استاندار مرکزی بیان کرد: مردم ایران با تجدید بیعت با امام(ره) ثابت کردند راه ایشان همیشه ادامه دارد و اجازه نمی‌دهند خون شهدا پایمال شود.

استاندار مرکزی در این آیین گفت: حضرت امام (ره) منجی و نجات‌دهنده مردم ایران از چنگال ستمگران بودند و همین ملت با استقبال و حمایت خود از زحمات ایشان قدردانی کردند.

سید علی آقازاده با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم از معمار کبیر انقلاب در روز 12 بهمن 57 گفت: ملت و مردمی که در روز ورود حضرت امام(ره) حضور داشتند شایسته بهترین درودها هستند.

وی ادامه داد: ملت همیشه سرافراز ایران در طول عمر 41 ساله انقلاب اسلامی همواره با اراده‌ای محکم و قوی راه امام را ادامه دادند و اجازه ندادند دشمنان انقلاب اسلامی توطئه‌های خود را عملی کنند.

استاندار استان مرکزی با اشاره به اینکه ده‌ها هزار شهید تقدیم انقلاب شده است بیان کرد: مردم ایران با تجدید بیعت با امام(ره) ثابت کردند راه ایشان همیشه ادامه دارد و اجازه نمی‌دهند خون شهدا پایمال شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها