Portal_background_image

«14 تيرماه روز شهرداري و دهياري گرامي باد.»

زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی طی پیامی به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری اظهار داشت: توسعه و عمران ایران اسلامی در سرلوحه تدابیر دولت محترم است و ایجاد فضایی توام با نشاط و آرامش در شهرها و محیطی پویا و امید بخش در روستاها؛ از مهمترین سیاستگذاریها در بحث مدیریت نوین و توجه به امر تولید و حمایت از کالای ایرانی می باشد.

مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی طی پیامی به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری اظهار داشت: توسعه و عمران ایران اسلامی در سرلوحه تدابیر دولت محترم است و ایجاد فضایی توام با نشاط و آرامش در شهرها و محیطی پویا و امید بخش در روستاها؛ از مهمترین سیاستگذاریها در بحث مدیریت نوین و توجه به امر تولید و حمایت از کالای ایرانی می باشد.

 اجرای این سیاست با هدف خودکفایی اقتصادی و حرکت  در جهت عمران و آبادی شهر و روستا ، سرلوحه برنامه های خدمتگزاران مردم در سطوح مدیریتی و اجرایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

 بی شک حرکت مدبّرانه بر اساس فرآیند مدیریتی در شهر و روستا منوط به تلاش وافر و حرکت جهادی شهرداران و دهیاران کشور است که منجر به ایجاد فضایی توام با امید و آرامش می گردد.

  14 تیرماه که تحت عنوان «روز شهرداری و دهیاری» از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تعیین گردیده و درج این روز در سالنامه‌ رسمی کشور؛  اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف بویژه توسعه متوازن شهری  و  برنامه های تولید محور روستایی، به ارزيابی عملکرد و اقدامات شهرداریها و دهیاریها پرداخته و بر فعالیتهای ارزنده آنان در جهت ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم ، ارج نهاده شود.

اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران محترم استان مرکزی تبريك عرض نموده و توفیق روز افزون آنان در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی و ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز را از درگاه        پروردگار متعال خواستارم. 

امید است همه خادمان ملت بویژه شهرداران توانمند و دهیاران تلاشگر استان؛ در گسترده الطاف بیکران پروردگار متعال و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در راستای اهداف دولت محترم تدبیر و امید و در جهت خدمت صادقانه به مردم شریف سرزمین آفتاب و در نهایت کسب رضایت خداوند یکتا موید و موفق باشند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها